Femikazi

Potřebovali byste zjistit nějaké zásady správného stravování a cvičení, a chtěli byste od někoho poradit? Rádi bychom vás tedy přivítali v našem výživovém centru a nabídli cenné rady našeho poradce.

Zanechte Váš odkaz několika generacím

 

Máte profitující podnik a chcete ho chránit před lapkami? Máte strach, že díky chybě úředníků může vše skončit? Nevěříte Vašim manažerům, ani účetní, díky jejichž chybám jste mnohokrát řešili nějaký problém? Chcete, aby Váš podnik fungoval i po Vaší smrti, a aby přecházel vždy na potomky rovným dílem? Chcete si být jisti, že to tak bude? Hledáte někoho nebo něco, aby Vám v tom pomohl? Pak jste zde správně!

Vše dle Vašich podmínek!

Jedno z řešení, a troufáme si říci, že i to nejlepší, je založit svěřenecký fond! Budete mít plnou kontrolu nad tím, co se vše bude dít. Sami si určíte správce, který bude, podle Vašich příkazů jednat, a který bude zapsán do listu vlastnictví místo Vás. Je to pro Vaši anonymitu, Vy budete nadále majitelem. Příjemce plnění bude ten, koho Vy určíte a tento fond, může trvat až 100 let! Jaké další výhody z toho plynou? Více informací Vám poskytneme na naší schůzce! Tak neváhejte a oslovte nás! Budeme se těšit!

250x250-1521537680.png
Zanechte Váš odkaz několika generacím
Ohodnoťte příspěvek
" "

Categories

Tags

3D tiskárna autopůjčovna balík do zahraničí bazénové tablety binární opce Chaty a chalupy k pronajmutí cloud hosting Digestoř dámske šaty Dětské náušnice dřevostavby elektrokolo erotické pomůcky Hory ubytování jak zaujmout ženu Kanalizační přípojka Kancelářský nábytek Klimakterium klimatizace do bytu kuchyně na míru lechuza lednice hotpoint Levné stěhování Praha Levné ubytování v Praze mobilní domy Moderní kuchyně Nůžkové stany obaly na mobily obrazy na stěnu Palety Pergoly Podhrabové desky Podpora erekce pohovky na každodenní spaní potisk triček Razítka Rolety rustikální kuchyně sedací pytel Snubní prsteny vestavěné skříně Vibrátor na klitoris Volkswagen vypínače wellness hotely na slovensku