Femikazi

Zanechte Váš odkaz několika generacím

 

Máte profitující podnik a chcete ho chránit před lapkami? Máte strach, že díky chybě úředníků může vše skončit? Nevěříte Vašim manažerům, ani účetní, díky jejichž chybám jste mnohokrát řešili nějaký problém? Chcete, aby Váš podnik fungoval i po Vaší smrti, a aby přecházel vždy na potomky rovným dílem? Chcete si být jisti, že to tak bude? Hledáte někoho nebo něco, aby Vám v tom pomohl? Pak jste zde správně!

Vše dle Vašich podmínek!

Jedno z řešení, a troufáme si říci, že i to nejlepší, je založit svěřenecký fond! Budete mít plnou kontrolu nad tím, co se vše bude dít. Sami si určíte správce, který bude, podle Vašich příkazů jednat, a který bude zapsán do listu vlastnictví místo Vás. Je to pro Vaši anonymitu, Vy budete nadále majitelem. Příjemce plnění bude ten, koho Vy určíte a tento fond, může trvat až 100 let! Jaké další výhody z toho plynou? Více informací Vám poskytneme na naší schůzce! Tak neváhejte a oslovte nás! Budeme se těšit!

Ohodnoťte příspěvek

Categories

Tags

3D tiskárna Autoškola balík do zahraničí bazénové tablety Chaty a chalupy k pronajmutí chemie do vířivky Digestoř dámske šaty dřevostavby egyptský horoskop erotické pomůcky horoskopy na zítra instalatéři pohotovost jak zaujmout ženu Kanalizace Kanalizační přípojka Kancelářský nábytek Klimakterium klimatizace do bytu kuchyně na míru kuchyně na míru Praha kuchyňská dvířka lechuza Levné stěhování Praha mobilní domy Moderní kuchyně Nebankovní hypotéka obaly na mobily obrazy na stěnu Pergoly plovoucí podlahy plzeň Podlahové palubky Podpora erekce potisk triček Pánská trička Razítka rekonstrukce bytu Rolety samonosné schodiště sedací pytel Snubní prsteny vestavěné skříně Vibrátor na klitoris wellness hotely na slovensku we vibe 4