Femikazi

Potřebovali byste zjistit nějaké zásady správného stravování a cvičení, a chtěli byste od někoho poradit? Rádi bychom vás tedy přivítali v našem výživovém centru a nabídli cenné rady našeho poradce.

Voňavý Máj

Měsíc květen je pro mnoho lidí odstrašující pohromou, jelikož přichází čas lásky. Patříte-li mezi tyto lidi, protože máte partnera, u kterého se obáváte, jestli k Vám chová stejné city jako Vy k němu? Nebo jste sami a děsí Vás představa, že budete z okna sledovat zamilované páry líbající se pod rozkvetlou třešní? Pak určitě neváhejte, podívejte se na Váš horoskop na květen a třeba budete mile překvapeni, co všechno Vám následující dny přinesou. Vaše pravá láska na Vás může čekat za dveřmi, ale Vy byste jí nepustili dále, protože o ní nevíte.

Štěstí je lepší než smůla

Podle přísloví „štěstí nechodí po horách, ale po lidech“ víme, že je jen na nás, jaký život chceme mít. Musíme však pro to něco udělat. Víme-li alespoň orientačně, co pro nás v nastávající době může být ohrožující, a nebo naopak, co se může stát naší velkou šancí, je to pro nás velká výhoda. Štěstí se nedá koupit, ale sami můžeme částečně rozhodnout o tom, jestli až půjde kolem nás, ho přijmeme, a nebo jestli ho necháme odejít.

Voňavý Máj
Ohodnoťte příspěvek

Tags:

Categories

Tags

3D tiskárna autopůjčovna balík do zahraničí bazénové tablety Chaty a chalupy k pronajmutí chemie do vířivky Digestoř dámske šaty Dětské náušnice dřevostavby egyptský horoskop erotické pomůcky Hory ubytování instalatéři pohotovost jak zaujmout ženu Kanalizační přípojka Kancelářský nábytek Klimakterium klimatizace do bytu krátkodobá půjčka kuchyně na míru lechuza Levné stěhování Praha Levné ubytování v Praze mobilní domy Moderní kuchyně obaly na mobily obrazy na stěnu Palety Pergoly Podpora erekce pohovky na každodenní spaní potisk triček Privátní vířivka Pánská trička Razítka Rolety rustikální kuchyně sedací pytel Snubní prsteny vestavěné skříně Vibrátor na klitoris Volkswagen vypínače wellness hotely na slovensku