Femikazi

Voňavý Máj

Měsíc květen je pro mnoho lidí odstrašující pohromou, jelikož přichází čas lásky. Patříte-li mezi tyto lidi, protože máte partnera, u kterého se obáváte, jestli k Vám chová stejné city jako Vy k němu? Nebo jste sami a děsí Vás představa, že budete z okna sledovat zamilované páry líbající se pod rozkvetlou třešní? Pak určitě neváhejte, podívejte se na Váš horoskop na květen a třeba budete mile překvapeni, co všechno Vám následující dny přinesou. Vaše pravá láska na Vás může čekat za dveřmi, ale Vy byste jí nepustili dále, protože o ní nevíte.

Štěstí je lepší než smůla

Podle přísloví „štěstí nechodí po horách, ale po lidech“ víme, že je jen na nás, jaký život chceme mít. Musíme však pro to něco udělat. Víme-li alespoň orientačně, co pro nás v nastávající době může být ohrožující, a nebo naopak, co se může stát naší velkou šancí, je to pro nás velká výhoda. Štěstí se nedá koupit, ale sami můžeme částečně rozhodnout o tom, jestli až půjde kolem nás, ho přijmeme, a nebo jestli ho necháme odejít.

Voňavý Máj
5 (100%)1

Tags:

Categories

Tags

3D tiskárna Autoškola balík do zahraničí bazénové tablety Chaty a chalupy k pronajmutí chemie do vířivky Digestoř dámske šaty dřevostavby egyptský horoskop erotické pomůcky horoskopy na zítra instalatéři pohotovost jak zaujmout ženu Kanalizace Kanalizační přípojka Kancelářský nábytek Klimakterium klimatizace do bytu kuchyně na míru kuchyně na míru Praha kuchyňská dvířka lechuza Levné stěhování Praha mobilní domy Moderní kuchyně Nebankovní hypotéka obaly na mobily obrazy na stěnu Pergoly plovoucí podlahy plzeň Podlahové palubky Podpora erekce potisk triček Pánská trička Razítka rekonstrukce bytu Rolety samonosné schodiště sedací pytel Snubní prsteny vestavěné skříně Vibrátor na klitoris wellness hotely na slovensku we vibe 4