Femikazi

Věřte v bohy

Tím samozřejmě nemyslíme, abyste se hned hlásili k určitým kulturám. Chceme tím říci jediné. Začtěte se do řádků, které vám nabízíme. Jedná se o egyptský horoskop a tím, abyste věřili v bohy, myslíme to, že v těchto kulturách uctívali a věřili v bohy a považovali každého jako toho, který mu je osudový – který se narodil v jeho den a měsíc mu byl svými vlastnostmi velice podobný a byl jeho osudový. Bohů bylo 11 a každý byl něčím jinak charakteristický, tak jako lidé. Stále nás ale překvapuje, jak dokázali ve starověku dokázat ne jen vymyslet takto úžasnou astrologii, ale i spoustu jiného. Asi proto jistě stojí za to přečíst si něco o tomto horoskopu. Uvidíte, jak na vás vše skutečně sedí.

Budoucnost a tajemno se vám otevřou

Určitě toužíte znát, jak to bude s vaší láskou? Jestli bude pokračovat nebo zda ji ukončit? Nebo spoustu jiných životních otazníků. Je ve vašem osudu nový partner, nová práce, nebo snad dítě a kariéra? Je tolik otazníků v životě, ale i tato věštba vám dokáže poradit a rozluštit vaše dotazy. Tak se pojďte začíst do řádek. Tolik let před námi je uznávaný stejně jako např. čínský, tak proč byste se mu nemohli otevřít? Uvidíte, že vás nezklame – ba naopak budete spokojeni, co dokáže tajemno starověku s vaší budoucností.

Ohodnoťte příspěvek

Tags:

Categories

Tags

3D tiskárna Autoškola balík do zahraničí bazénové tablety Chaty a chalupy k pronajmutí chemie do vířivky Digestoř dámske šaty dřevostavby egyptský horoskop erotické pomůcky horoskopy na zítra instalatéři pohotovost jak zaujmout ženu Kanalizace Kanalizační přípojka Kancelářský nábytek Klimakterium klimatizace do bytu kuchyně na míru kuchyně na míru Praha kuchyňská dvířka lechuza Levné stěhování Praha mobilní domy Moderní kuchyně Nebankovní hypotéka obaly na mobily obrazy na stěnu Pergoly plovoucí podlahy plzeň Podlahové palubky Podpora erekce potisk triček Pánská trička Razítka rekonstrukce bytu Rolety samonosné schodiště sedací pytel Snubní prsteny vestavěné skříně Vibrátor na klitoris wellness hotely na slovensku we vibe 4