Femikazi

Velké množství lidí není problém

Jako učitelka na střední škole pracujete již nějaký ten pátek. Právě teď ale musíte naplánovat výlet pro celou třídu, která se shodla, že by ráda na dva dny do Prahy. Trochu Vás děsí to množství lidí kolem. Jak jen zvládnete všechny ty žáky uhlídat? Strachujete se stejně jako před každým jiným výletem, možná trochu zbytečně, protože nikdy žádné problémy nebyly. Vše už je naplánováno, akorát chybí vybrat vhodné ubytování, které by se žákům mohlo líbit.

Dost místa pro všechny

Naštěstí pro Vás Vám Vaše kolegyně poradí, že byla nedávno přes noc se svoji třídou v ubytovně Praha a nemohla si to tam vynachválit. Proto i Vy ihned zavoláte a zamluvíte pokoje pro celou třídu, což není žádný problém. Teď už nezbývá nic jiného, než se těšit.

Ohodnoťte příspěvek

Tags:

Categories

Tags

3D tiskárna Autoškola balík do zahraničí bazénové tablety Chaty a chalupy k pronajmutí chemie do vířivky Digestoř dámske šaty dřevostavby egyptský horoskop erotické pomůcky horoskopy na zítra instalatéři pohotovost jak zaujmout ženu Kanalizace Kanalizační přípojka Kancelářský nábytek Klimakterium klimatizace do bytu kuchyně na míru kuchyně na míru Praha kuchyňská dvířka lechuza Levné stěhování Praha mobilní domy Moderní kuchyně Nebankovní hypotéka obaly na mobily obrazy na stěnu Pergoly plovoucí podlahy plzeň Podlahové palubky Podpora erekce potisk triček Pánská trička Razítka rekonstrukce bytu Rolety samonosné schodiště sedací pytel Snubní prsteny vestavěné skříně Vibrátor na klitoris wellness hotely na slovensku we vibe 4