Femikazi

Tvrzená gumopryž a polyuretan

Pryžová kolečka jsou asi v současnosti nejužívanější. Tichý chod, mírné pružící vlastnosti, přizpůsobení při přejezdu menších nečistot. To jsou výhody. Drobným záporem je jejich vyšší valivý odpor – právě díky mírné deformaci pryže při zatížení či přejezdech nerovností. Také se stává, že guma se při prudších změnách směru může mírně odírat a nechávat stopy na podlaze. Nejodolnější kolečka má paletový vozík s polyuretanovými kolečky. Má v podstatě výhody pryžových koleček, ale postrádá některé jejich nevýhody. Má nižší valivý odpor, ale přesto tlumí nárazy. Nezanechává stopy ne podlaze a je také odolný vůči různým chemikáliím. To je důležité tam, kde se různé oleje, barviva, rozpouštědla, příppadně podobné látky užívají a mohou s dostat i na podlahu.

Kolečka jsou základ, stejně jako nosná část

Kolečka jsou spolu s nosnou zdvihací částí tou nejdůležitější a nejnamáhanější součástí vozíku. Proto je jejich konstrukci a odolnosti věnovaná maximální pozornost. O tom svědčí i běžně sedmiletá záruka na dodávané paletové vozíky.

Tvrzená gumopryž a polyuretan
3.5 (70%)2

Categories

Tags

3D tiskárna Autoškola balík do zahraničí bazénové tablety Chaty a chalupy k pronajmutí chemie do vířivky Digestoř dámske šaty dřevostavby egyptský horoskop erotické pomůcky horoskopy na zítra instalatéři pohotovost jak zaujmout ženu Kanalizace Kanalizační přípojka Kancelářský nábytek Klimakterium klimatizace do bytu kuchyně na míru kuchyně na míru Praha kuchyňská dvířka lechuza Levné stěhování Praha mobilní domy Moderní kuchyně Nebankovní hypotéka obaly na mobily obrazy na stěnu Pergoly plovoucí podlahy plzeň Podlahové palubky Podpora erekce potisk triček Pánská trička Razítka rekonstrukce bytu Rolety samonosné schodiště sedací pytel Snubní prsteny vestavěné skříně Vibrátor na klitoris wellness hotely na slovensku we vibe 4