Femikazi

Tolik peněz za topení?

Je to vůbec možné? Zase doplácíme za plyn takovou částku? Vždyť už jsme zateplili dům a máme vyměněné okna. Očekávali jsme tedy mnohem výraznější úsporu. Víte co pomůže? Venkovní http://www.technorol.eu/pergoly/pergoly-na-prani“ title=“http://www.technorol.eu/pergoly/pergoly-na-prani“>Rolety . Nejen že v létě získáte pohodlí tím, že vás budou chránit před slunečními paprsky, ale v zimě jsou výborným izolačním prvkem. Sami uvidíte, kolik uspoříte. Příštího vyúčtování už se opravdu nemusíte obávat.

Pasivní dům je snem každého

Snem každého je neplatit horentní sumu za vytápění domu. Ale ne každý z nás si může dovolit postavit nový, energeticky pasivní dům. Ale jak to vyřešit, když platby za energie se neustále zvyšují? Pomůže zateplení domu, výměna oken a doplnění oken o venkovní rolety. Právě ty působí v zimě jako izolační prvek a zamezí tepleným ztrátám.
 

Ohodnoťte příspěvek

Tags:

Categories

Tags

3D tiskárna Autoškola balík do zahraničí bazénové tablety Chaty a chalupy k pronajmutí chemie do vířivky Digestoř dámske šaty dřevostavby egyptský horoskop erotické pomůcky horoskopy na zítra instalatéři pohotovost jak zaujmout ženu Kanalizace Kanalizační přípojka Kancelářský nábytek Klimakterium klimatizace do bytu kuchyně na míru kuchyně na míru Praha kuchyňská dvířka lechuza Levné stěhování Praha mobilní domy Moderní kuchyně Nebankovní hypotéka obaly na mobily obrazy na stěnu Pergoly plovoucí podlahy plzeň Podlahové palubky Podpora erekce potisk triček Pánská trička Razítka rekonstrukce bytu Rolety samonosné schodiště sedací pytel Snubní prsteny vestavěné skříně Vibrátor na klitoris wellness hotely na slovensku we vibe 4