Femikazi

Potřebovali byste zjistit nějaké zásady správného stravování a cvičení, a chtěli byste od někoho poradit? Rádi bychom vás tedy přivítali v našem výživovém centru a nabídli cenné rady našeho poradce.

Snižuje tvorbu zubního plaku

250x250-1521537680.png

Věřte, že pití několika šálků čaj porcovaný od nás může být nápomocný vašemu srdci. Výsledky dosavadních pokusů totiž ukazují, že flavonoidy mohou zabránit oxidaci takzvaného špatného cholesterolu v krvi (který způsobuje vytváření usazenin na stěnách tepen), chrání krevní cesty před záněty a zabraňují tvorbě krevních sraženin.

Chcete mít zoubky jako perličky? Pití čaj porcovaný od nás vám v tom pomůže. Čaj porcovaný je totiž výborným přírodním zdrojem fluoridů, které se nacházejí ve vodě a přidávají se do zubních past, protože zesilují zubní sklovinu. Čaj také chrání vaše zuby před zubním kazem a to tím, že snižuje tvorbu zubního plaku.

Stop zubnímu kazu !

Pití čaje od nás = méně bolesti a peněz za zubní ošetření.

Snižuje tvorbu zubního plaku
4 (80%)1
" "

Tags:

Categories

Tags

3D tiskárna autopůjčovna balík do zahraničí bazénové tablety binární opce Chaty a chalupy k pronajmutí cloud hosting Digestoř dámske šaty Dětské náušnice dřevostavby elektrokolo erotické pomůcky Hory ubytování jak zaujmout ženu Kanalizační přípojka Kancelářský nábytek Klimakterium klimatizace do bytu kuchyně na míru lechuza lednice hotpoint Levné stěhování Praha Levné ubytování v Praze mobilní domy Moderní kuchyně Nůžkové stany obaly na mobily obrazy na stěnu Palety Pergoly Podhrabové desky Podpora erekce pohovky na každodenní spaní potisk triček Razítka Rolety rustikální kuchyně sedací pytel Snubní prsteny vestavěné skříně Vibrátor na klitoris Volkswagen vypínače wellness hotely na slovensku