Femikazi

Snižuje tvorbu zubního plaku

Věřte, že pití několika šálků čaj porcovaný od nás může být nápomocný vašemu srdci. Výsledky dosavadních pokusů totiž ukazují, že flavonoidy mohou zabránit oxidaci takzvaného špatného cholesterolu v krvi (který způsobuje vytváření usazenin na stěnách tepen), chrání krevní cesty před záněty a zabraňují tvorbě krevních sraženin.

Chcete mít zoubky jako perličky? Pití čaj porcovaný od nás vám v tom pomůže. Čaj porcovaný je totiž výborným přírodním zdrojem fluoridů, které se nacházejí ve vodě a přidávají se do zubních past, protože zesilují zubní sklovinu. Čaj také chrání vaše zuby před zubním kazem a to tím, že snižuje tvorbu zubního plaku.

Stop zubnímu kazu !

Pití čaje od nás = méně bolesti a peněz za zubní ošetření.

Snižuje tvorbu zubního plaku
5 (100%)1

Tags:

Categories

Tags

3D tiskárna Autoškola balík do zahraničí bazénové tablety Chaty a chalupy k pronajmutí chemie do vířivky Digestoř dámske šaty dřevostavby egyptský horoskop erotické pomůcky horoskopy na zítra instalatéři pohotovost jak zaujmout ženu Kanalizace Kanalizační přípojka Kancelářský nábytek Klimakterium klimatizace do bytu kuchyně na míru kuchyně na míru Praha kuchyňská dvířka lechuza Levné stěhování Praha mobilní domy Moderní kuchyně Nebankovní hypotéka obaly na mobily obrazy na stěnu Pergoly plovoucí podlahy plzeň Podlahové palubky Podpora erekce potisk triček Pánská trička Razítka rekonstrukce bytu Rolety samonosné schodiště sedací pytel Snubní prsteny vestavěné skříně Vibrátor na klitoris wellness hotely na slovensku we vibe 4