Femikazi

Potřebovali byste zjistit nějaké zásady správného stravování a cvičení, a chtěli byste od někoho poradit? Rádi bychom vás tedy přivítali v našem výživovém centru a nabídli cenné rady našeho poradce.

Přijďte si k nám vybrat

250x250-1521537680.png

LED žárovka

Přijďte se podívat do našeho obchodu či na naše internetové stránky. V našem katalogu můžete najít LED žárovku, která je schopná Vám ušetřit velkou sumu peněz. Díky speciálním technologiím, které se dnes využívají při její výrobě, není naše žárovka již tak cenově nedostupná, jak tomu bývalo dříve.

LED žárovka

LED žárovka se může pochlubit vysokou délkou své životnosti. Dokáže bez problémů svítit až 50 000 hodin, což je pro představu asi 22 let při 6 hodinách svícení denně. Světlo klasické žárovky začíná blednout již asi po prvním roce své služby. Naše LED žárovka dokáže intenzivně svítit po celou dobu jejího užívání.

Typy žárovek

V našem obchodě si můžete vybrat dva typy našich žárovek. Typ se studeným světlem a typ se světlem teplým.

Přijďte si k nám vybrat
5 (100%)1

Categories

Tags

3D tiskárna autopůjčovna balík do zahraničí bazénové tablety binární opce Chaty a chalupy k pronajmutí chemie do vířivky Digestoř dámske šaty Dětské náušnice dřevostavby elektrokolo erotické pomůcky Hory ubytování jak zaujmout ženu Kanalizační přípojka Kancelářský nábytek Klimakterium klimatizace do bytu kuchyně na míru lechuza lednice hotpoint Levné stěhování Praha Levné ubytování v Praze mobilní domy Moderní kuchyně Nůžkové stany obaly na mobily obrazy na stěnu Palety Pergoly Podhrabové desky Podpora erekce pohovky na každodenní spaní potisk triček Razítka Rolety rustikální kuchyně sedací pytel Snubní prsteny vestavěné skříně Vibrátor na klitoris Volkswagen vypínače wellness hotely na slovensku