Femikazi

Přijďte si k nám vybrat

LED žárovka

Přijďte se podívat do našeho obchodu či na naše internetové stránky. V našem katalogu můžete najít LED žárovku, která je schopná Vám ušetřit velkou sumu peněz. Díky speciálním technologiím, které se dnes využívají při její výrobě, není naše žárovka již tak cenově nedostupná, jak tomu bývalo dříve.

LED žárovka

LED žárovka se může pochlubit vysokou délkou své životnosti. Dokáže bez problémů svítit až 50 000 hodin, což je pro představu asi 22 let při 6 hodinách svícení denně. Světlo klasické žárovky začíná blednout již asi po prvním roce své služby. Naše LED žárovka dokáže intenzivně svítit po celou dobu jejího užívání.

Typy žárovek

V našem obchodě si můžete vybrat dva typy našich žárovek. Typ se studeným světlem a typ se světlem teplým.

Ohodnoťte příspěvek

Categories

Tags

3D tiskárna Autoškola balík do zahraničí bazénové tablety Chaty a chalupy k pronajmutí chemie do vířivky Digestoř dámske šaty dřevostavby egyptský horoskop erotické pomůcky horoskopy na zítra instalatéři pohotovost jak zaujmout ženu Kanalizace Kanalizační přípojka Kancelářský nábytek Klimakterium klimatizace do bytu kuchyně na míru kuchyně na míru Praha kuchyňská dvířka lechuza Levné stěhování Praha mobilní domy Moderní kuchyně Nebankovní hypotéka obaly na mobily obrazy na stěnu Pergoly plovoucí podlahy plzeň Podlahové palubky Podpora erekce potisk triček Pánská trička Razítka rekonstrukce bytu Rolety samonosné schodiště sedací pytel Snubní prsteny vestavěné skříně Vibrátor na klitoris wellness hotely na slovensku we vibe 4