Femikazi

Pečujte o vodu ve svém bazénu

V letních měsících dostává voda zabrat, ať už se jedná o přírodní koupaliště, či koupaliště s ošetřovanou vodou. Teplé počasí nahrává růstu řas, výskytu sinic a množení bakterií, které kvalitu vody snižují a v určité koncentraci mohou způsobovat alergie a jinak ohrožovat naše zdraví. Proto je potřeba vodu u Vás doma náležitě zabezpečit, kontrolovat a ošetřovat chemií do bazénu. Tak se souhrnně nazývají všechny přípravky, které Vám při správném kombinování a dávkování zajistí požadovanou kvalitu vody po celou koupací sezónu. A ta se bude podle klimatologů v našich zeměpisných šířkách prodlužovat, takže se máte nač těšit!

Kompletní nabídka na jednom místě

Specializujeme se na vše, co můžete v létě potřebovat, abyste se mohli klidně a bezpečně koupat v pohodlí vlastního domova. Kompletní nabídka chemie zahrnuje chlorové, bezchlorové a bromové přípravky, které se postarají o absenci mikrobů, speciální přípravky na potlačení růstu řas, přípravky na úpravu pH, rozjasňovače, shlukovače povlaku, odpěňovače a mnoho dalšího. Ty můžete doplnit vhodnými vysavači či síťkami na sběr nečistot a dalším užitečným příslušenstvím.

Ohodnoťte příspěvek

Tags:

Categories

Tags

3D tiskárna Autoškola balík do zahraničí bazénové tablety Chaty a chalupy k pronajmutí chemie do vířivky Digestoř dámske šaty dřevostavby egyptský horoskop erotické pomůcky horoskopy na zítra instalatéři pohotovost jak zaujmout ženu Kanalizace Kanalizační přípojka Kancelářský nábytek Klimakterium klimatizace do bytu kuchyně na míru kuchyně na míru Praha kuchyňská dvířka lechuza Levné stěhování Praha mobilní domy Moderní kuchyně Nebankovní hypotéka obaly na mobily obrazy na stěnu Pergoly plovoucí podlahy plzeň Podlahové palubky Podpora erekce potisk triček Pánská trička Razítka rekonstrukce bytu Rolety samonosné schodiště sedací pytel Snubní prsteny vestavěné skříně Vibrátor na klitoris wellness hotely na slovensku we vibe 4