Femikazi

Potřebovali byste zjistit nějaké zásady správného stravování a cvičení, a chtěli byste od někoho poradit? Rádi bychom vás tedy přivítali v našem výživovém centru a nabídli cenné rady našeho poradce.

Osvětlení Osram Dulux Longlife vydrží mnoho hodin

Víte, že úspora pomocí moderních žárovek vás naučí více svítit a přitom užitečně šetřit elektrickou energii? Možná prvotní investice budou něco stát, ale rozhodně zase ušetříte na tom, že vaše nové žárovky vydrží mnohem déle, než ty klasické s vláknem. Nová technologie, kterou firma Osram propracovala k dokonalosti, je založena na tom, abyste mohli svítit v podstatě nepřetržitě a vůbec energií přitom neplýtvali. Velký průlom totiž nastal v technologiích ve chvíli, kdy se přestaly používat klasické baňkové žárovky, které svítily pouze tehdy, byla-li do nich stále posílána energie, aby žhavila vlákno. Nová technologie je postavena na hoření plynu, takže jediné vyšší napětí, které na začátku proběhne, je když jí potřebuje startér, aby se mohl plyn v trubici vznítit a začít hořet a tím svítit.

Úsporné žárovky vytlačily dávno ty klasické z trhu

Ty tam jsou doby, kdy jsme svítili žárovkami, které neustále praskaly a stále dokola se musely vyměňovat, protože prostě princip rozžhaveného vlákna byl náročný. Vlákno se přepalovalo a výsledkem byla jedna výměny žárovky za druhou. Spotřeba žárovek byla tehdy veliká a prvním krokem ke změně byly až úsporné LED žárovky a zářivky. Technologie pozvolna pokročily i dále a tak třeba firma Osram, dala vzniknout velmi šikovnému a praktickému řešení řady Osram Dulux Longlife, které se vyznačuje maximální dobou jejich použitelnosti, až 20 tisíc hodin svícení. Svítíte-li více, nejste na tom už hůře, protože po prvním vznícení plynu v trubici žárovky, už další energii žárovka nečerpá.

Osvětlení Osram Dulux Longlife vydrží mnoho hodin
4.5 (90%)2

Tags:

Categories

Tags

3D tiskárna autopůjčovna balík do zahraničí bazénové tablety Chaty a chalupy k pronajmutí chemie do vířivky Digestoř dámske šaty Dětské náušnice dřevostavby egyptský horoskop erotické pomůcky Hory ubytování instalatéři pohotovost jak zaujmout ženu Kanalizační přípojka Kancelářský nábytek Klimakterium klimatizace do bytu krátkodobá půjčka kuchyně na míru lechuza Levné stěhování Praha Levné ubytování v Praze mobilní domy Moderní kuchyně obaly na mobily obrazy na stěnu Palety Pergoly Podpora erekce pohovky na každodenní spaní potisk triček Privátní vířivka Pánská trička Razítka Rolety rustikální kuchyně sedací pytel Snubní prsteny vestavěné skříně Vibrátor na klitoris Volkswagen vypínače wellness hotely na slovensku