Femikazi

Potřebovali byste zjistit nějaké zásady správného stravování a cvičení, a chtěli byste od někoho poradit? Rádi bychom vás tedy přivítali v našem výživovém centru a nabídli cenné rady našeho poradce.

Někdy nám umělé a syntetické látky nepomohou

Stárnutí bohužel nikdo z nás nezastaví. Jeho projevy jsou viditelné jak na pokožce těla a rukou, tak zejména v obličeji, ve kterém se mohou vyskytnout například takové vady na kráse, jako například povislá pokožka nebo kruhy pod očima. Na řešení těchto „defektů“ jsou určeny různé kosmetické přípravky, které jsou však často založeny jen na chemické bázi. Naše kosmetika jako například krémy na vrásky neobsahují buď žádné chemické látky, nebo jen jejich minimum.

Od chemie zázraky nečekejte

Krém na vrásky by podle filosofie naší společnost měl obsahovat pouze přírodní výtažky. Ty by měly být zastoupeny v jakémkoliv druhu kosmetiky, a to v co nejvyšší koncentraci. Jen tak je možné dosáhnout těch nejlepších, tedy viditelných výsledků v co nejkratším možném čase bez použití chemie, případně různých chirurgických zákroků.

Někdy nám umělé a syntetické látky nepomohou
4 (80%)2

Categories

Tags

3D tiskárna autopůjčovna balík do zahraničí bazénové tablety Chaty a chalupy k pronajmutí chemie do vířivky Digestoř dámske šaty Dětské náušnice dřevostavby egyptský horoskop erotické pomůcky Hory ubytování instalatéři pohotovost jak zaujmout ženu Kanalizační přípojka Kancelářský nábytek Klimakterium klimatizace do bytu krátkodobá půjčka kuchyně na míru lechuza Levné stěhování Praha Levné ubytování v Praze mobilní domy Moderní kuchyně obaly na mobily obrazy na stěnu Palety Pergoly Podpora erekce pohovky na každodenní spaní potisk triček Privátní vířivka Pánská trička Razítka Rolety rustikální kuchyně sedací pytel Snubní prsteny vestavěné skříně Vibrátor na klitoris Volkswagen vypínače wellness hotely na slovensku