Femikazi

Potřebovali byste zjistit nějaké zásady správného stravování a cvičení, a chtěli byste od někoho poradit? Rádi bychom vás tedy přivítali v našem výživovém centru a nabídli cenné rady našeho poradce.

Někdy nám umělé a syntetické látky nepomohou

970x250-erotickepradlo1-1429533360.jpg

Stárnutí bohužel nikdo z nás nezastaví. Jeho projevy jsou viditelné jak na pokožce těla a rukou, tak zejména v obličeji, ve kterém se mohou vyskytnout například takové vady na kráse, jako například povislá pokožka nebo kruhy pod očima. Na řešení těchto „defektů“ jsou určeny různé kosmetické přípravky, které jsou však často založeny jen na chemické bázi. Naše kosmetika jako například krémy na vrásky neobsahují buď žádné chemické látky, nebo jen jejich minimum.

Od chemie zázraky nečekejte

Krém na vrásky by podle filosofie naší společnost měl obsahovat pouze přírodní výtažky. Ty by měly být zastoupeny v jakémkoliv druhu kosmetiky, a to v co nejvyšší koncentraci. Jen tak je možné dosáhnout těch nejlepších, tedy viditelných výsledků v co nejkratším možném čase bez použití chemie, případně různých chirurgických zákroků.

Někdy nám umělé a syntetické látky nepomohou
5 (100%)1
le336x280.gif

Categories

Tags

3D tiskárna autopůjčovna balík do zahraničí bazénové tablety binární opce Chaty a chalupy k pronajmutí cloud hosting Digestoř dámske šaty Dětské náušnice dřevostavby elektrokolo erotické pomůcky Hory ubytování jak zaujmout ženu Kanalizační přípojka Kancelářský nábytek Klimakterium klimatizace do bytu kuchyně na míru lechuza lednice hotpoint Levné stěhování Praha Levné ubytování v Praze mobilní domy Moderní kuchyně Nůžkové stany obaly na mobily obrazy na stěnu Palety Pergoly Podhrabové desky pohovky na každodenní spaní potisk triček Razítka Rolety rustikální kuchyně sedací pytel Snubní prsteny vestavěné skříně Veterina Praha Volkswagen vypínače wellness hotely na slovensku Zlatých 11 výsledky