Femikazi

Někdy nám umělé a syntetické látky nepomohou

Stárnutí bohužel nikdo z nás nezastaví. Jeho projevy jsou viditelné jak na pokožce těla a rukou, tak zejména v obličeji, ve kterém se mohou vyskytnout například takové vady na kráse, jako například povislá pokožka nebo kruhy pod očima. Na řešení těchto „defektů“ jsou určeny různé kosmetické přípravky, které jsou však často založeny jen na chemické bázi. Naše kosmetika jako například krémy na vrásky neobsahují buď žádné chemické látky, nebo jen jejich minimum.

Od chemie zázraky nečekejte

Krém na vrásky by podle filosofie naší společnost měl obsahovat pouze přírodní výtažky. Ty by měly být zastoupeny v jakémkoliv druhu kosmetiky, a to v co nejvyšší koncentraci. Jen tak je možné dosáhnout těch nejlepších, tedy viditelných výsledků v co nejkratším možném čase bez použití chemie, případně různých chirurgických zákroků.

Někdy nám umělé a syntetické látky nepomohou
2 (40%)1

Categories

Tags

3D tiskárna Autoškola balík do zahraničí bazénové tablety Chaty a chalupy k pronajmutí chemie do vířivky Digestoř dámske šaty dřevostavby egyptský horoskop erotické pomůcky horoskopy na zítra instalatéři pohotovost jak zaujmout ženu Kanalizace Kanalizační přípojka Kancelářský nábytek Klimakterium klimatizace do bytu kuchyně na míru kuchyně na míru Praha kuchyňská dvířka lechuza Levné stěhování Praha mobilní domy Moderní kuchyně Nebankovní hypotéka obaly na mobily obrazy na stěnu Pergoly plovoucí podlahy plzeň Podlahové palubky Podpora erekce potisk triček Pánská trička Razítka rekonstrukce bytu Rolety samonosné schodiště sedací pytel Snubní prsteny vestavěné skříně Vibrátor na klitoris wellness hotely na slovensku we vibe 4