Femikazi

Potřebovali byste zjistit nějaké zásady správného stravování a cvičení, a chtěli byste od někoho poradit? Rádi bychom vás tedy přivítali v našem výživovém centru a nabídli cenné rady našeho poradce.

Něco pro chlapy

Mužská móda není tak vrtkavá jako dámská. Chcete-li obléknout chlapa, aby byl frajer a vypadal svěže, kupte mu značkové padnoucí džíny a mikinu. V resortu pánských triček vyberte ta, která by se mu mohla líbit a která unosí i v případě, že je použije na doma.

Oblečení v tónu

U mužů to není nic složitého a nevyzpytatelného. Dávají přednost módě ležérní a především pohodlné, hlavně si z ní ale nedělají těžkou hlavu. Dalo by se dokonce říci, že se oblečou i potmě. Sáhnou do skříně pro kalhoty buď společenského, nebo sportovního střihu, podle toho kam se zrovna chystají a na druhé straně v polici vyloví dvě Pánská trička , z nichž jedno si obléknou. Proč dvě? Protože jsou zvyklí na výběr, co kdyby to první přece jen barevně neladilo nebo bylo těsné?

Něco pro chlapy
3.6 (72.5%)8

Tags:

Categories

Tags

3D tiskárna autopůjčovna balík do zahraničí bazénové tablety Chaty a chalupy k pronajmutí chemie do vířivky Digestoř dámske šaty Dětské náušnice dřevostavby egyptský horoskop erotické pomůcky Hory ubytování instalatéři pohotovost jak zaujmout ženu Kanalizační přípojka Kancelářský nábytek Klimakterium klimatizace do bytu krátkodobá půjčka kuchyně na míru lechuza Levné stěhování Praha Levné ubytování v Praze mobilní domy Moderní kuchyně obaly na mobily obrazy na stěnu Palety Pergoly Podpora erekce pohovky na každodenní spaní potisk triček Privátní vířivka Pánská trička Razítka Rolety rustikální kuchyně sedací pytel Snubní prsteny vestavěné skříně Vibrátor na klitoris Volkswagen vypínače wellness hotely na slovensku