Femikazi

Něco pro chlapy

Mužská móda není tak vrtkavá jako dámská. Chcete-li obléknout chlapa, aby byl frajer a vypadal svěže, kupte mu značkové padnoucí džíny a mikinu. V resortu pánských triček vyberte ta, která by se mu mohla líbit a která unosí i v případě, že je použije na doma.

Oblečení v tónu

U mužů to není nic složitého a nevyzpytatelného. Dávají přednost módě ležérní a především pohodlné, hlavně si z ní ale nedělají těžkou hlavu. Dalo by se dokonce říci, že se oblečou i potmě. Sáhnou do skříně pro kalhoty buď společenského, nebo sportovního střihu, podle toho kam se zrovna chystají a na druhé straně v polici vyloví dvě Pánská trička , z nichž jedno si obléknou. Proč dvě? Protože jsou zvyklí na výběr, co kdyby to první přece jen barevně neladilo nebo bylo těsné?

Něco pro chlapy
4 (80%)1

Tags:

Categories

Tags

3D tiskárna Autoškola balík do zahraničí bazénové tablety Chaty a chalupy k pronajmutí chemie do vířivky Digestoř dámske šaty dřevostavby egyptský horoskop erotické pomůcky horoskopy na zítra instalatéři pohotovost jak zaujmout ženu Kanalizace Kanalizační přípojka Kancelářský nábytek Klimakterium klimatizace do bytu kuchyně na míru kuchyně na míru Praha kuchyňská dvířka lechuza Levné stěhování Praha mobilní domy Moderní kuchyně Nebankovní hypotéka obaly na mobily obrazy na stěnu Pergoly plovoucí podlahy plzeň Podlahové palubky Podpora erekce potisk triček Pánská trička Razítka rekonstrukce bytu Rolety samonosné schodiště sedací pytel Snubní prsteny vestavěné skříně Vibrátor na klitoris wellness hotely na slovensku we vibe 4