Femikazi

Potřebovali byste zjistit nějaké zásady správného stravování a cvičení, a chtěli byste od někoho poradit? Rádi bychom vás tedy přivítali v našem výživovém centru a nabídli cenné rady našeho poradce.

Nečekejte, až to bude horší

Bolí vás často hlava a partner vám vyčítá, že s ním nechcete prožívat intimní chvilky? Možná že pomalu ale jistě přichází doba vašeho přechodu, čili menopauza nebo jinak řečeno klimakterium . Věřte, že je dobré neponechat nic náhodě a začít s tím něco dělat dříve, než se vynoří další příznaky a celá situace se ještě zhorší. Mnohdy partneři či rodina nebývají dost trpěliví a shovívaví, aby dokázali vaše problémy tolerovat.

Tolerance, trpělivost, ohleduplnost

 Tolerance, trpělivost, ohleduplnost, to je to, co ženy během menopauzy, zvané také klimakterium, od rodiny a přátel potřebují, aby se samy dokázaly vyrovnat s tím, co se v jejich těle a psychice odehrává. Aby příznaky a jejich propuknutí nebyly tak drastické, je dobré již v předstihu začít s užíváním doplňků stravy, které tyto problémy pomohou zredukovat.

Nečekejte, až to bude horší
4 (80%)1

Tags:

Categories

Tags

3D tiskárna autopůjčovna balík do zahraničí bazénové tablety Chaty a chalupy k pronajmutí chemie do vířivky Digestoř dámske šaty Dětské náušnice dřevostavby egyptský horoskop erotické pomůcky Hory ubytování instalatéři pohotovost jak zaujmout ženu Kanalizační přípojka Kancelářský nábytek Klimakterium klimatizace do bytu krátkodobá půjčka kuchyně na míru lechuza Levné stěhování Praha Levné ubytování v Praze mobilní domy Moderní kuchyně obaly na mobily obrazy na stěnu Palety Pergoly Podpora erekce pohovky na každodenní spaní potisk triček Privátní vířivka Razítka Rolety rustikální kuchyně samonosné schodiště sedací pytel Snubní prsteny vestavěné skříně Vibrátor na klitoris Volkswagen vypínače wellness hotely na slovensku