Femikazi

Potřebovali byste zjistit nějaké zásady správného stravování a cvičení, a chtěli byste od někoho poradit? Rádi bychom vás tedy přivítali v našem výživovém centru a nabídli cenné rady našeho poradce.

Když neúspěch střídá neúspěch

Už jste znaven neustálým hledáním partnerky bez výsledku? Každé další odmítnutí Vás sráží ještě více k zemi? Už nevíte, co dál? Začínáte si zoufat, protože se zdá, že jste jediný, kdo nikdy nebude schopen proniknout do tajů technik jak zaujmout ženy? Jste ochoten se smířit s definitivní prohrou?

Promarněný život

Samozřejmě, že se můžete vzdát, sednout si na zadek a ve skrytu duše doufat, že se najde vaše vysněná princezna, která si vás sama sbalí a odvede k sobě domů, ale nezní tenhle scénář nějak nereálně? I když se štěstěna může usmát na každého i v jeho nejhorších chvílích, neubíjela by vás ta pasivita? Není lepší přeci jen zkoušet a prohrávat než vůbec nic nedělat? Z chyb a omylů se člověk učí, tak berte každý neúspěch jako posun k budoucímu úspěchu a uvidíte, že se vám nakonec začne dařit.

Když neúspěch střídá neúspěch
2 (40%)1

Tags:

Categories

Tags

3D tiskárna autopůjčovna balík do zahraničí bazénové tablety binární opce Chaty a chalupy k pronajmutí cloud hosting Digestoř dámske šaty Dětské náušnice dřevostavby elektrokolo erotické pomůcky Hory ubytování jak zaujmout ženu Kanalizační přípojka Kancelářský nábytek Klimakterium klimatizace do bytu kuchyně na míru lechuza lednice hotpoint Levné stěhování Praha Levné ubytování v Praze mobilní domy Moderní kuchyně Nůžkové stany obaly na mobily obrazy na stěnu Palety Pergoly Podhrabové desky Podpora erekce pohovky na každodenní spaní potisk triček Razítka Rolety rustikální kuchyně sedací pytel Snubní prsteny vestavěné skříně Vibrátor na klitoris Volkswagen vypínače wellness hotely na slovensku