Femikazi

Když neúspěch střídá neúspěch

Už jste znaven neustálým hledáním partnerky bez výsledku? Každé další odmítnutí Vás sráží ještě více k zemi? Už nevíte, co dál? Začínáte si zoufat, protože se zdá, že jste jediný, kdo nikdy nebude schopen proniknout do tajů technik jak zaujmout ženy? Jste ochoten se smířit s definitivní prohrou?

Promarněný život

Samozřejmě, že se můžete vzdát, sednout si na zadek a ve skrytu duše doufat, že se najde vaše vysněná princezna, která si vás sama sbalí a odvede k sobě domů, ale nezní tenhle scénář nějak nereálně? I když se štěstěna může usmát na každého i v jeho nejhorších chvílích, neubíjela by vás ta pasivita? Není lepší přeci jen zkoušet a prohrávat než vůbec nic nedělat? Z chyb a omylů se člověk učí, tak berte každý neúspěch jako posun k budoucímu úspěchu a uvidíte, že se vám nakonec začne dařit.

Ohodnoťte příspěvek

Tags:

Categories

Tags

3D tiskárna Autoškola balík do zahraničí bazénové tablety Chaty a chalupy k pronajmutí chemie do vířivky Digestoř dámske šaty dřevostavby egyptský horoskop erotické pomůcky horoskopy na zítra instalatéři pohotovost jak zaujmout ženu Kanalizace Kanalizační přípojka Kancelářský nábytek Klimakterium klimatizace do bytu kuchyně na míru kuchyně na míru Praha kuchyňská dvířka lechuza Levné stěhování Praha mobilní domy Moderní kuchyně Nebankovní hypotéka obaly na mobily obrazy na stěnu Pergoly plovoucí podlahy plzeň Podlahové palubky Podpora erekce potisk triček Pánská trička Razítka rekonstrukce bytu Rolety samonosné schodiště sedací pytel Snubní prsteny vestavěné skříně Vibrátor na klitoris wellness hotely na slovensku we vibe 4