Femikazi

Kdo hledá, ten najde

Už Vás nebaví, být stále sama. Vaše okolí si z Vás dělá srandu, že už se klidně můžete vdávat a zakládat rodinu. Je tu jen jeden problém a to takový, že nemáte nikoho, s kým tu rodinu založit. Proto si od zítřejšího rande tolik slibujete. http://www.respekt.cz/tydenik/2013/43/co-si-slibujete-od-voleb?iss On by konečně mohl být ten pravý. Ten, se kterým zažijete vše, po čem toužíte. Stále máte ovšem pochybnosti. Co když je to jen pouhý omyl?

Hvězdy Vám napoví

A proč ztrácet čas s někým, kdo za to nestojí? Proto se ujistíte a podíváte se na horoskop na zítra. Teď již víte, že se můžete na další den těšit, protože v lásce Vás čeká jen to nejlepší. Už jen zbývá rozhodnout, jestli Vám boty ladí s kabelkou a zda není ten odstín rtěnky moc výrazný. Ale s tímhle už pomoc nepotřebujete, to dokážete rozhodnout sama.

Ohodnoťte příspěvek

Tags:

Categories

Tags

3D tiskárna Autoškola balík do zahraničí bazénové tablety Chaty a chalupy k pronajmutí chemie do vířivky Digestoř dámske šaty dřevostavby egyptský horoskop erotické pomůcky horoskopy na zítra instalatéři pohotovost jak zaujmout ženu Kanalizace Kanalizační přípojka Kancelářský nábytek Klimakterium klimatizace do bytu kuchyně na míru kuchyně na míru Praha kuchyňská dvířka lechuza Levné stěhování Praha mobilní domy Moderní kuchyně Nebankovní hypotéka obaly na mobily obrazy na stěnu Pergoly plovoucí podlahy plzeň Podlahové palubky Podpora erekce potisk triček Pánská trička Razítka rekonstrukce bytu Rolety samonosné schodiště sedací pytel Snubní prsteny vestavěné skříně Vibrátor na klitoris wellness hotely na slovensku we vibe 4