Femikazi

Potřebovali byste zjistit nějaké zásady správného stravování a cvičení, a chtěli byste od někoho poradit? Rádi bychom vás tedy přivítali v našem výživovém centru a nabídli cenné rady našeho poradce.

Kde se vlastně zrodilo?

O prvenství objevu toho skvělého vynálezu, jakým razítko vskutku je, se vedou mezistátní ba mezikontinentální spory. K objevu myšlenky otiskovat stabilní znak na podklad se hlásí kupříkladu Eskymáci, kteří tvrdí, že za jeho vznikem stojí jeden z jejich předků, který vracejíc se z oslav sousedových narozenin, těsně před prahem svého iglů upadl do vrstvy sněhu a ponechal v něm svůj obrys. Tomu oponují Indiáni řkouce, že již dávno před tím otiskovali na  zkrocené koně své dlaně namazané mokrým popelem.

My víme své

Samozřejmě rovněž Číňané se zapojili do této pře a prohlásili, že jako první zkopírovali a vyrobili nástroj schopný provést několikero po sobě následujících otisků. Bohužel ten byl tak nekvalitní, že se po prvním použití rozpadl a nemají tudíž důkazy. Češi však mají zcela jasno.
Skutečným vynálezcem takovéto pomůcky je Jára Cimrman, jenž při kopané neproměnil důležitý pokutový kop a jím vystřelený balón pouze orazítkoval tyč brankové konstrukce.

Kde se vlastně zrodilo?
4 (80%)3

Tags:

Categories

Tags

3D tiskárna autopůjčovna balík do zahraničí bazénové tablety Chaty a chalupy k pronajmutí chemie do vířivky Digestoř dámske šaty Dětské náušnice dřevostavby egyptský horoskop erotické pomůcky Hory ubytování instalatéři pohotovost jak zaujmout ženu Kanalizační přípojka Kancelářský nábytek Klimakterium klimatizace do bytu krátkodobá půjčka kuchyně na míru lechuza Levné stěhování Praha Levné ubytování v Praze mobilní domy Moderní kuchyně obaly na mobily obrazy na stěnu Palety Pergoly Podpora erekce pohovky na každodenní spaní potisk triček Privátní vířivka Pánská trička Razítka Rolety rustikální kuchyně sedací pytel Snubní prsteny vestavěné skříně Vibrátor na klitoris Volkswagen vypínače wellness hotely na slovensku