Femikazi

Kde se vlastně zrodilo?

O prvenství objevu toho skvělého vynálezu, jakým razítko vskutku je, se vedou mezistátní ba mezikontinentální spory. K objevu myšlenky otiskovat stabilní znak na podklad se hlásí kupříkladu Eskymáci, kteří tvrdí, že za jeho vznikem stojí jeden z jejich předků, který vracejíc se z oslav sousedových narozenin, těsně před prahem svého iglů upadl do vrstvy sněhu a ponechal v něm svůj obrys. Tomu oponují Indiáni řkouce, že již dávno před tím otiskovali na  zkrocené koně své dlaně namazané mokrým popelem.

My víme své

Samozřejmě rovněž Číňané se zapojili do této pře a prohlásili, že jako první zkopírovali a vyrobili nástroj schopný provést několikero po sobě následujících otisků. Bohužel ten byl tak nekvalitní, že se po prvním použití rozpadl a nemají tudíž důkazy. Češi však mají zcela jasno.
Skutečným vynálezcem takovéto pomůcky je Jára Cimrman, jenž při kopané neproměnil důležitý pokutový kop a jím vystřelený balón pouze orazítkoval tyč brankové konstrukce.

Ohodnoťte příspěvek

Tags:

Categories

Tags

3D tiskárna Autoškola balík do zahraničí bazénové tablety Chaty a chalupy k pronajmutí chemie do vířivky Digestoř dámske šaty dřevostavby egyptský horoskop erotické pomůcky horoskopy na zítra instalatéři pohotovost jak zaujmout ženu Kanalizace Kanalizační přípojka Kancelářský nábytek Klimakterium klimatizace do bytu kuchyně na míru kuchyně na míru Praha kuchyňská dvířka lechuza Levné stěhování Praha mobilní domy Moderní kuchyně Nebankovní hypotéka obaly na mobily obrazy na stěnu Pergoly plovoucí podlahy plzeň Podlahové palubky Podpora erekce potisk triček Pánská trička Razítka rekonstrukce bytu Rolety samonosné schodiště sedací pytel Snubní prsteny vestavěné skříně Vibrátor na klitoris wellness hotely na slovensku we vibe 4