Femikazi

Erotické pomůcky pro Jany i pro Lucky

Co může být pro ženu horšího, než sexuálně strádat. Jistě to neprospívá její pleti, a vůbec celkové tělesné kondici, takže se tato dáma snaží najít si nějakou tu náhražku, pakliže zrovna není k dispozici muž. Erotické pomůcky mohou být jednou z alternativ. A věřte, že je to vskutku alternativa, která dokáže bez problémů takového muže nahradit. Pro chvíle sexu bez partnera jsou ideální nejrůznější erotické pomůcky, kterých je dnes k dostání vskutku víc než dost a jejich využití a také tvary, barvy a dokonce příchutě, poskytují lepší pocit při sexu. Vyberte si takové, milé dámy, které vám budou vyhovovat, a již nehledejte nejistou lásku živého muže, raději vyzkoušejte některé naše vibrátory, venušiny kuličky, nebo některá afrodisiaka. Španělské mušky kupříkladu sice létat neumějí, ale vy se po nich budete doslova vznášet v erotickém blahu a chtíči. Případně šikovně podstrčte afrodiziakální přípravek svému partnerovi, ani o tom nemusí vědět, jistě to později ocení stejně, jako jiné vhodné erotické pomůcky .

I pánové potřebují trochu pomoci

Velkým tématem mnoha mužů, je problém s erekcí, případně s malým penisem. Malý penis nemusí být takovou tragédií, ovšem existují vskutku extrémy, kdy muž i při ztopoření dosahuje vskutku trpasličích rozměrů, tady to dokonce může být na překážku a vznikají zdravotní potíže. Není to však nic proti tomu, co si zažívají ti, kteří mají naopak přirození nadměrných rozměrů. Tady už se často jedná o něco, co zavazí, a například v plavkách http://www.timo.cz/cs/158-plavky-2015 pak vypadá daný šťastlivec jako, kdyby v nich měl ukrytou minimálně anakondu. Vyzkoušejte, které slouží k prodloužení údu, nebo naopak pro jeho zaškrcení pomocí kroužků a jiných nástavců. Zvolte si jednoduše takové , které z vás zase udělají spokojeného člověka. A na závěr naše oblíbené heslo: erotické pomůcky , rozsápou vás na cucky.

Ohodnoťte příspěvek

Tags:

Categories

Tags

3D tiskárna Autoškola balík do zahraničí bazénové tablety Chaty a chalupy k pronajmutí chemie do vířivky Digestoř dámske šaty dřevostavby egyptský horoskop erotické pomůcky horoskopy na zítra instalatéři pohotovost jak zaujmout ženu Kanalizace Kanalizační přípojka Kancelářský nábytek Klimakterium klimatizace do bytu kuchyně na míru kuchyně na míru Praha kuchyňská dvířka lechuza Levné stěhování Praha mobilní domy Moderní kuchyně Nebankovní hypotéka obaly na mobily obrazy na stěnu Pergoly plovoucí podlahy plzeň Podlahové palubky Podpora erekce potisk triček Pánská trička Razítka rekonstrukce bytu Rolety samonosné schodiště sedací pytel Snubní prsteny vestavěné skříně Vibrátor na klitoris wellness hotely na slovensku we vibe 4