Femikazi

Chemie není stejná

Pokud si myslíte, že chemie do vířivky je stejného složení jako ta do bazénu, mýlíte se. Pokud byste chtěli použít stejné přípravky, může se vám snadno stát, že účinnost nebude stejná. Jelikož je teplota vody v bazénu nižší, než voda ve whirlpoolu, přípravky reagují jinak. Z tohoto důvodu se doporučují spíše přípravky bromové nebo přípravky na bázi aktivního kyslíku než přípravky chlorové. Taktéž hraje důležitou roli množství vody a intenzivní zatížení. Voda ve whirlpoolech je více náchylná k znečištění a potenciálnímu zhoršení kvality.

Kvalitní přípravky

My vám nabízíme kvalitní speciální přípravky do vašeho whirlpoolu za skvělé ceny. Vyberete si přesně takové složení, jaké vám bude vyhovovat. Nabízíme vám skutečnou kvalitu za rozumnou cenu. A není to všechno. V naší nabídce toho najdete opravdu hodně. Nabízíme vám také vločkovače, shlukovače, čističe, odpěnovače, zazimovače, testery, flokulační kartuše, automatiku, přípravky proti řasám a mnoho, mnoho dalšího. U nás si vybere každý pro koho je koupací sezóna každoročním potěšením.

Chemie není stejná
3 (60%)1

Tags:

Categories

Tags

3D tiskárna Autoškola balík do zahraničí bazénové tablety Chaty a chalupy k pronajmutí chemie do vířivky Digestoř dámske šaty dřevostavby egyptský horoskop erotické pomůcky horoskopy na zítra instalatéři pohotovost jak zaujmout ženu Kanalizace Kanalizační přípojka Kancelářský nábytek Klimakterium klimatizace do bytu kuchyně na míru kuchyně na míru Praha kuchyňská dvířka lechuza Levné stěhování Praha mobilní domy Moderní kuchyně Nebankovní hypotéka obaly na mobily obrazy na stěnu Pergoly plovoucí podlahy plzeň Podlahové palubky Podpora erekce potisk triček Pánská trička Razítka rekonstrukce bytu Rolety samonosné schodiště sedací pytel Snubní prsteny vestavěné skříně Vibrátor na klitoris wellness hotely na slovensku we vibe 4